Stůl v Burger Boom

O restauraci

My prostě máme rádi burger :)

O surovinách

Nesnášíte hranolky z usmažených polotovarů? My taky ne :)

Ten náš prostě a jednoduše není obyčejný. Hýčkáme ho. Nepodceňujeme žádnou z komponent burgeru. Každý den připravujeme čerstvé briošky dle vlastní receptury. Podobně zacházíme i s přílohou v podobě hranolek. Vězte, že tuto pochoutku z brambor z Vysočiny dostáváte čerstvě usmaženou těsně před servírováním.

Od místní produkce na Váš stůl putuje perfektně uzrálé hovězí. To si prostě nemůžete nechat ujít!

Každý znalec masných výrobků ví, že hovězí se ke své nejlepší formě musí propracovat. Nakupujeme proto pouze maso zrající alespoň 21 dnů.

O nabídce jídel

Aby jste si ale nemysleli, nebojíme se, ba přímo i usilovně vyhledáváme a vymýšlíme vegetariánské burgery. Chceme, aby si jak zapřísáhlí vegetariáni, tak milovníci masových pokrmů pochutnali na něčem novém, neotřelém.

V každém menu alespoň jeden vege pokrm. A ne jen proto, že je to v módě. Vege nás prostě baví, nebudujeme náhražky, tvoříme novinky!

Čočkový burger

Zároveň víme, že ne každý chce jíst pořád burgery (i když dle nás je ta představa krásná). Sem tam je prostě potřeba zkusit něco jiného, abychom si potvrdili, že burger je prostě TOP. Každý týden tak nabízíme polévku, nějaký ten salátek či tortillu nebo prostě to, co zrovna letí. Neohýbáme přírodu k obrazu svému, řídíme se hlavně tím, co zrovna zraje.

Bez polévky ani ránu? U nás k dispozici hnedka k ránu.

Ještě pořád nejste plni? Nebo jsme Vám Vaše chuťové pohárky rozehráli do takových výšin, že prostě svou gurmánskou taktovku nemůžete odložit? Nebojte, naše nabídka Vám nadále vychází vstříc. Pokec o právě dojezeném burgeru si můžete spříjemnit drobným občerstvením v podobě cibulových kroužků, restovaných jater, grilovaného hermelínu nebo ostatně podívejte se sami, co Vám zrovna nabízíme.

Hmmm, čím to zakončit? Ha, cibulové kroužky z Plzeňského piva!

Nápoje v Burger Boom

O nápojích

K dobrému jídlu patří dobré pití. A i zde nabízíme neotřelé alko i nealko nápoje. Čepovanému proseccu z italského dovozu nemůže odolat žádný správný vinař, hodí se i pro slavnostní přípitek.

Vsázíme na chuť a kvalitu. plzeňské pivo, italské prosecco, český cider nebo domácí ovocná limonáda tento požadavek určitě splňuje. Vsázíme na lokální produkci, víno ale prostě potřebuje slunce, a to z jihu ho má dostatek.

Plzeňské pivo snad ani nemusíme v našich končinách představovat. Čím se však rádi pochlubíme jsou ryze české polabské cidery Cider Magic Apple. Všechna jablka použita na výrobu tohoto exkluzivního nápoje jsou od českých sadařů, výrobce také zaručuje pečlivé zacházení se surovinami s velkým podílem ruční práce. Na stůl Vám tak přichází skutečné řemeslné dílo. Pokud jste tu autem nebo prostě jen nemůžete / nechcete alkohol, i Vás máme co nabídnout.

Jahody už nechtějí být ovocem do Jogobely, nyní je v trendu naše limonáda!

Pokud jste tu autem nebo prostě jen nemůžete / nechcete alkohol, i Vás máme co nabídnout. S našimi domácími limonádami si skutečně hrajeme. Základ je však vždy stejný - čerstvé

Magnetic Cider